OSBH A.Ş. olarak kişiler verilerinizi önemsiyor ve koruyoruz. Bundan dolayı sadece kullanıcı adı yani rumuzunuz ile görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

Doktor, Psikolog vb. kurumlarla hiçbir kişisel bilginiz paylaşılmamaktadır. 

Ceptesaglik.com.tr adresinde bulunan bütün uzmanların diploma ve özgeçmiş bilgileri sisteme kayıt olmadan önce ekibimiz tarafından detaylı bir şekilde incelemeye alınmaktadır. Lisansını tamamlamamış, danışmanlık alanında deneyim sahibi olmayan hiçbir uzmanla çalışmıyoruz.

Doktorlarımız, kişisel bilgilerinizle değil sistem üzerinde kullandığınız kullanıcı adlarına göre işlem yapmaktadır.

Online seanslar, yüz yüze terapilere oranla çok daha uygun maliyetlidir. Belirlediğimiz fiyat baremi tamamen piyasa koşulları ve doktorlarımızın ünvanlarına göre oluşturulmuşturur. 

  • Ödemeler kredi kartı veya banka kartı ile yapılabilmektedir.
  • Havale ve eft ile ödeme alınmamaktadır.

Tüm kişisel bilgileriniz, ulusal ödeme işlemcisi tarafından korunarak güvence altına alınmaktadır. Finansal bilgilerinizin kendi bünyemizde saklanması söz konusu değildir.

Mobil uygulamamız çok kısa zamanda yayında olacaktır.

Kendi uzaktan görüşme sunucularımız üzerinden görüşmeler gerçekleştirilmektedir. Uzman veya Danışan panelinden randevu saatinizde bağlanarak görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz. Alınan randevuların hiçbirinde üçüncü bir mecrada (telefon, skype, zoom, whatsapp gibi sistemler) görüşme sağlanmamaktadır. İletişim bilgilerinize gerek duyulmamaktadır.

ceptesaglik.com.tr adresinde hizmet alan hastalarımızın gizliliği ve güvenliği önceliğimizdir. Kişisel bilgiler ve danışana ait diğer veriler her zaman güvende ve gizli tutulmaktadır.

Verileriniz, "Paylaşımsız" (Dedicated) sunucularımızda en üst güvenlik seviyesinde saklanmaktadır. Yapılan görüşmeler, gizlilik ilkesine uygun şartlarda doktor ve hasta dışında 3. şahısların ulaşamayacağı şekilde uçtan uca şifrelenerek hizmet verilmektedir. Görüntülü, sesli veya yazılı olarak yapılan görüşmeler sitemiz üzerinden gerçekleşmektedir ve özel hayatın gizliliği ilkesi kapsamında hiçbir şekilde kayıt altına alınmamaktadır.
 

Uluslararası tüm ödeme yöntemleri web sitemizde aktif bulunmaktadır. Dünyanın neresinde olursanız olun online görüşme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bunun yanında sunucularımız Türkiye sınırları içerisinde olduğu için doktorların müsaitlik durumları Türkiye saatlerine göre belirlenmektedir.

Randevularınızı panel üzerinden randevu saati öncesinde iptal edebilirsiniz.

Aksi durumda info@ceptesaglik.com.tr adresine; 

  • Telefon numaranız,
  • Randevu Saatiniz,
  • Randevuyu Aldığınız Doktor

bilgilerini göndererek iptalinin tarafımızca yapılmasını sağlayabilirsiniz. 

Görüşme saati öncesinde oluşturduğunuz randevunuzu iptal ederek yeni tarih ve saatiniz için tekrar randevu oluşturabilirsiniz. 

WhatsApp